
Смартфон Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S9080 12/512GB Phantom White
34 083 ₴
30 675 ₴
- В наявності
- Код: STD07802
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Частоти зв'язку: 2G, 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6,8
Роздільна здатність: 3080x1440
Тип матриці: amoled
Кількість точок дотику: 10
Скло: шнурка Gorilla Glass Victus+, Пікова яскравість 1750 Нитка, AoD
Комбінація слота: 1 SIM
< P> Введіть Симпи: Nano-SIMРам: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті : Ні
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам'яттю самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у імені контакту: обмежена пам'яттю самого пристрою
Номер мегапікселів передньої камери: 40 (f/2.2) MP
Спалах передньої камери: Ні
Автофокус передньої камери: Ні
Стабілізація передньої камери: Ні
Запис відео Передня камера: Є
Додаткові: 100-кратний космічний масштаб, HDR 10+
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Колім Ваші ядра: 8
Частота процесора: 2,9 ГГц
Спалах основної камери: IS
Кількість мегапікселів головної камери: 108 (f/ 1,8, широкий -куточок) + 12 (f/2.2, супер -коду, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3 -кклічний телевізійний об'єктив) + 10 (f/4.9, 10 -кратний телефонний об'єктив) MP
Запис відео основної камери: 8k @24 кадрів в секунду
Акумулятор: 5000 мАг (не -ремовичок)
Можливість бездротової зарядки: 15 Вт
Швидка зарядка: 45 (PD 3.0) W
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.2)
роз'єм для підключення До ПК: USB Type-C (3.2)
a-GPS: Є
beidou: є
glonass: є
P> Вага: 229 GШирина: 77,9 мм
Висота: 163,3 мм
Глибина: 8,9 мм
Бездротові технології: WI -Fi, Bluetooth, GPS
сканер відбитків пальців (відбиток пальців): є
колір: білий
nfc: є
wi -fi: 802.11aah
bluetooth: 5.2
Тип корпусу: Моноблок (необмежений)
Матеріал: Скло/Алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Висота | 163.3 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 5000 мА·год (незнімна) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 45 (PD 3.0) Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.9 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.8 |
| Додатково | 100-кратний космічний зум, HDR 10+ |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 (f/1.8, ширококутна) + 12 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x теле-фото об'єктив) + 10 (f/4.9, 10x теле-фото об'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 40 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комбінування слота | 1 SIM |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Роздільна здатність | 3080x1440 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.2) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.2) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стекло | Corning Gorilla Glass Victus+, пікова яскравість 1750 нітів, AoD |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.9 ГГц |
| Частоти зв'язку | 2G, 3G, 4G, 5G |
- Ціна: 30 675 ₴


