
Стандарти зв'язку: 3G, 4G, 5G
Діагональ, дюйми: 6,8
Роздільна здатність дисплея: 3080x1440
Тип матриці: AMOLED
4Розміри SIM-карта: Nano-SIM
Рам: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний об'єм Підтримувана карта пам'яті: Ні
Кількість контактів у телефонній книзі: обмежена пам'яттю самого пристрою
Кількість чисел на 1 контакт: обмежений пам'яттю про Сам пристрій
Кількість символів у імені контакту: обмежений пам'яттю пристрою
запобігання ОС: Android 12
Кількість мегапікселів передньої камери: 40 (f/2.2) MP
спалах передньої камери: Ні
Автофокус передньої камери: ні
< P> Стабілізація передньої камери: НіЗапис відео передньої камери: Є
Додатково: 100-кратний космічний масштаб, HDR 10+
Процесор: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1
Число: 8
Частота процесора: 2,9 ГГц
Спалах основної камери: Там там IS
Кількість мегапікселів основної камери: 108 (f/1.8, ширококутне) + 12 (f/2.2, супер-Род, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x телебачення Фото-об'єктив) + 10 (f/4.9, 10x теле-фото-об'єктив) MP
Запис відео основної камери: 8k@24 кадрів в секунду
Акумулятор: 5000 мАг (невідмена )
Можливість бездротової зарядки: 15 Вт
Швидка зарядка: 45 (PD 3.0) W
Оновлення екрана: 120 Гц
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (3.2)
P> Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C (3.2)A-GPS: Існує
beidou: Є
Глонас: Є
Вага: 229 G
Ширина: 77,9 мм
Висота: 163,3 мм
Глибина: 8,9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth , GPS
сканер відбитків пальців (відбиток пальців): є
колір: червоний
nfc: є
wi-fi: 802.11 AX
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: Моноб Замок (необмежений)
Матеріал: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Модель телефону | Samsung Galaxy S22 Ultra |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 229 г |
| Висота | 163.3 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Акумулятор | 5000 мА·год (незнімна) mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 45 (PD 3.0) Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.9 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.8 |
| Додатково | 100-кратний космічний зум, HDR 10+ |
| Записування відео основної камери | 8K@24fps |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 1 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 (f/1.8, ширококутна) + 12 (f/2.2, надширококутна, 120 градусів) + 10 (f/2.4, 3x теле-фото об'єктив) + 10 (f/4.9, 10x теле-фото об'єктив) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 40 (f/2.2) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus+, пікова яскравість 1750 нітів, AoD |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 3080x1440 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (3.2) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (3.2) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарти зв'язку | 3G, 4G, 5G |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.9 ГГц |
- Ціна: 32 074 ₴









