Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); торкання: 10
Матеріал екрану: Panda Glass
Кількість SIM-карт: 1 SIM
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 14
Кількість мегапікс f/2.2
Спалах фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3
Відеоядро: Adreno 810
Кількість ядер: 8
ГГцСпалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 Мп + 8 Мп + 50 Мп
Стабілізація основної камери: Є
Запис відео основної камери: 4К UHD (3840x2160) 5000 mAh
Можливість бездротової зарядки: Ні
Швидка зарядка: Є
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: USB Type-C
Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
Навігація: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 211 г
Ширина: 7:7. мм
Глибина: 8.39 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер> Gray
NFC: Є
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.4
Матеріал корпусу: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Висота | 163.52 мм |
| Ширина | 77.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Adreno 810 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.39 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер відбитка пальців під екраном |
| Діагональ екрана | 6.77 |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 МП + 8 МП + 50 МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп, f/2.2 |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал екрана | Panda Glass |
| Навігація | Да |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність дисплея | 2392x1080 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Gray |
| Частота | 2.5 ГГц |
- Ціна: 22 020 ₴



