
Захищений смартфон Unihertz TANK MINI 8/256Gb grey (Global Version)
12 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: STD13460
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрану: 4.3
Роздільна здатність дисплея: 1200x540
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
GlassКількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: є
пристрої
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП
НіАвтофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Додатково: 100 МП (OmniVision OVA0B40, /1.8"), 32 МП (Samsung S5K> Helio G99
Кількість ядер: 8
Частота: 2,2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 100 МП
Запис відео основної камери: 1440p (33) акумулятора: 5800 мАч
Рознімання: USB Type-C 2.0
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C 2.0
Роз'єм для навушників: є
Навігація: GPS, ГЛОНАСС,, Beidou Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 240 г
Ширина: 58.8 мм
Висота: 120.7 мм
Глибина: 23.3 мм
Бездротові технології
відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний, сірий
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.3
Тип корпусу: моноблок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unihertz |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Ширина | 58.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 23.3 мм |
| Діагональ екрана | 4.3 |
| Додатково | 100 МП (OmniVision OVA0B40, /1.8"), 32 МП (Samsung S5KGD1) |
| Ємність акумулятора | 5800 мАч |
| Записування відео основної камери | 1440p (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 100 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал екрана | panda glass |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek Helio G99 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Роздільна здатність дисплея | 1200x540 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C 2.0 |
| Роз'єми | USB Type-C 2.0 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2,2 ГГц |
- Ціна: 12 555 ₴
