Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрану: 6.75
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: Є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 14
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 МП
Запис відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: Unisoc Tiger T616і MP1
Кількість ядер: 8
Частота: 2 ГГц
Спалах основної камери: Є
Запис відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Ємкість акумулятора: 5100 m Ні
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Матеріал корпусу: Пластик
Рознімання: USB Type-C
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 214 г
Ширина: 77.8 мм
Висота: 169.35 мм
Глибина: 9.55 мм
Безпровід відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення
Колір: Blue
NFC: Є
Bluetooth: Є
Матеріал корпусу: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Висота | 169.35 мм |
| Ширина | 77.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | Да |
| NFC | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Відеоядро | Mali-G57 MP1 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 9.55 мм |
| Датчики | Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.75 |
| Ємність акумулятора | 5100 mAh |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Навігація | Да |
| Назва процесора | Unisoc Tiger T616 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android 14 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Blue |
| Частота | 2 ГГц |
- Ціна: 5 363 ₴

