
Захищений смартфон CUBOT KINGKONG X PRO 24/256gb black (Global Version)
15 845 ₴
14 260 ₴
- В наявності
- Код: STD13453
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 5G, 4G, 3G
Діагональ екрану: 6.72
Роздільна здатність дисплея: 2400х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
1,85", Gorilla GlassКількість SIM-карт: SIM + SIM або картка пам'яті
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 24 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримує книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 14
Кількість мегапікселів<2> фронтальної камери камери: Ні
Автофокус фронтальної камери: Ні
Стабілізація фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: Dimensity 8200
Кількість ядер: 8
Частота:3. Є
Кількість мегапікселів основної камери: 100 + 0,3 (сенсор глибини) + 5 (макро-об'єктив) МП
Запис відео основної камери: 1080p (30 к/с)
Ємкість акумулятора: 10200 екрану: 144 Гц Роз'єми: USB Type-C 2.0
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C 2.0
Навігація: (Glonass, Beidou, Galileo)
A-GPS: Є
Є
Вага: 392 г
Ширина: 83.3 мм
Висота: 175.9 мм
Глибина: 18.35 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків< чорний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ах
Bluetooth: (5.3)
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 392 г |
| Висота | 175.9 мм |
| Ширина | 83.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | (5.3) |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ах |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 18.35 мм |
| Діагональ екрана | 6.72 |
| Ємність акумулятора | 10200 (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 1080p (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | SIM + SIM або карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 100 + 0,3 (сенсор глибини) + 5 (макро-об'єктив) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал екрана | додатковий зовнішній дисплей 1,85", Gorilla Glass |
| Навігація | (Glonass, Beidou, Galileo) |
| Назва процесора | Dimensity 8200 |
| Оперативна пам'ять | 24 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Роздільна здатність дисплея | 2400х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C 2.0 |
| Роз'єми | USB Type-C 2.0 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 3.1 ГГц |
- Ціна: 14 260 ₴
