Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 2778x1284
Тип матриці: OLED
Кількість точок торкання: 10
Кількість SIM-карток: 1 SIM
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: iOS 16
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 12 Мп f/1.9
Записування відео фронтальної камери: Є
Название процесора: A15 Bionic
Кількість ядер: 6
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 12 МП + 12 Мп
Стабілізація основної камери: Є
Записування відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Можливість бездротового заряджання: Є
Швидке заряджання: Є
Роз'єми: Lightning
Роз'єм для під'єднання до ПК: Lightning
Роз'єм для навушників: Lightning
Навігація: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 203 г
Ширина: 78.1 мм
Висота: 160.8 мм
Глибина: 7.80 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя
Цвет: Blue
NFC: Є
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Модель телефону | Apple iPhone 14 Plus |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 203 г |
| Висота | 160.8 мм |
| Ширина | 78.1 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Да |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.80 мм |
| Датчики | Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя |
| Діагональ екрана | 6.7 |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 Мп + 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп f/1.9 |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Навігація | Да |
| Назва процесора | A15 Bionic |
| Операційна система | iOS 16 |
| Роздільна здатність дисплея | 2778x1284 |
| Роз'єм для навушників | Lightning |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | Lightning |
| Роз'єми | Lightning |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Blue |
- Ціна: 23 310 ₴







