Частоти зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE)
Діагональ, дюйми: 6.6
Роздільна здатність: 2412x1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Комбінування слота:-2 Nano
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 64 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів: пристрої
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 Мп
Спалах фронтальної камери: Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Процесор: Mediatek Helio G96
Кількість ядер: 8
Кількість 2 Мп + 2 Мп
Акумулятор: 5000 mAh
Навігація: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 194 г
5. 164.1 мм
Глибина: 8.5 мм
NFC: є
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 194 г |
| Висота | 164.1 мм |
| Ширина | 75.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| NFC | Да |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.5 мм |
| Діагональ, дюйми | 6.6 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 2 Мп + 2 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Комбінування слота | 2 |
| Навігація | Да |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Роздільна здатність | 2412x1080 |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Тип SIM-картки | Nano |
| Тип товару | Смартфон |
| Частоти зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE) |
- Ціна: 7 253 ₴



