
Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB Forest Green (Global) NFC
10 075 ₴
9 067 ₴
- В наявності
- Код: XTD02322
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Кількість SIM-карт: 2 SIM
Тип SIM-карти: Nano-SIM
Комбінування слота: SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Частоти зв'язку: GSM; 3G; 4G (LTE); 5G
Діагональ, дюйми: 6.67
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Тип екрану: Super AMOLED
Процесор: Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1
Кількість процесора: 2 x 2.0 ГГц + 6 x 1.8 ГГц
Відеоприскорювач: Adreno 619
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Підтримка карт пам'яті: microSD 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп
Діафрагма: f/1.8 + f/2.2 + f/2.4
Запис відео: Full HD (1920x1080)
Оптична стабілізація: Ні
Фокусування: Автоматична Є
Фронтальна камера: 13 Мп, f/2.45
Спалах фронтальної камери: Ні
Предвстановлений ОС: Android 12
Wi-Fi: IEEE 802.11 GPS/GPS: GPS; ГЛОНАСС
Bluetooth: 5.1
NFC: Є
Бездротова зарядка: Ні
Інфрачервоний порт: Є
FM-радіо: Ні
Функція рації: Ні
Інтерфейси та роз'єми: USB Аудіо 3,5
Матеріал корпусу: Скло
Перелік технологій: Акселерометр; Гіроскоп; Датчик освітлення; Датчик наближення; Компас; Сканер відбитка пальців
Колір: Зелений
Акумулятор: 5000 mAh
Швидка зарядка: Є
Особливості швидкого заряджання: 33 Вт
Розміри: 175.81 x 175.81 мм
Вага, м: 188 г
Країна реєстрації бренду: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 12 5G |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Ні |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 1 |
| Екран | |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Акумулятор | 5000 mAh mAh |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Швидке заряджання | Да |
| Вага, г | 188 г |
| Відеопришвидшувач | Adreno 619 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Діагональ, дюйми | 6.67 |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Інтерфейси та роз'єми | USB Type-C; Аудио 3,5 |
| Інфрачервоний порт | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Комбінування слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Навігація | GPS; ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Оптична стабілізація | Немає |
| Основна камера | 48 Мп + 8 Мп + 2 Мп Мп |
| Особливості швидкого заряджання | 33 Вт |
| Перелік технологій | Акселерометр; Гіроскоп; Датчик освітлення; Датчик наближення; Компас; Сканер відбитка пальців |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 12 |
| Розміри | 165.88 x 76.21 x 7.98 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Типи GPS | A-GPS, GPS |
| Фокусування | Автоматична |
| Фронтальна камера | 13 Мп, f/2.45 |
| Функція рації | Немає |
| Частота процеcсора | 2 x 2.0 ГГц + 6 x 1.8 ГГц |
| Частоти зв'язку | GSM; 3G; 4G (LTE); 5G |
- Ціна: 9 067 ₴









