Стандарт зв'язку: GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 3120x1440
Тип матриці: LTPO OLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass Victus
Кількість СИМ-карток: 2 SIM
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: Немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 11 Мп
Спалах фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Процесор: Google Tensor
Відеоядро: Mali-G78 MP20
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.8 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 МП + 12 МП + 48 Мп
Стабілізація основної камери: Є
Записування відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Ємність акумулятора: 5003 mAh
Можливість бездротового заряджання: Немає
Швидке заряджання: Є
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь, Скло
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 210 г
Ширина: 75.9 мм
Висота: 163.9 мм
Глибина: 8.9 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців Сканер відбитка пальців під екраном Датчик освітлення
Цвет: Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | |
| Модель телефону | Google Pixel 6 Pro |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Висота | 163.9 мм |
| Ширина | 75.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 11 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Google Tensor |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Mali-G78 MP20 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.9 мм |
| Датчики | Сканер відбитка пальців Сканер відбитка пальців під екраном Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Ємність акумулятора | 5003 mAh |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 12 Мп + 48 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь, Скло |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 3120x1440 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стандарт зв'язку | GSM, 3G, 4G (LTE), 5G |
| Тип матриці | LTPO OLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Колір | Black |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
- Ціна: 26 145 ₴
