
Ноутбук Xiaomi RedmiBook 16 2024 i5-13420H/16GB/1TB (JYU4615CN)
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: DTD18398
+380 (66) 552-54-10
MTC- +380 (63) 552-54-10Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Тип: Ноутбук
Діагональ екрана: 16
Роздільна здатність: 1920x1200
Тип екрана: IPS
Обсяг оперативної пам'яті: 16 ГБ
Обсяг накопичувача: 1000 ГБ
Тип накопичувача: SSD
Кількість ядер процесора: 8
Відеокарта: Intel Iris Xe Graphics
Тип відеокарти: Інтегрована
Операційна система: Windows 11 Home
Бездротовий зв'язок: є
Додаткові можливості: є
Додатково: Без дисковода
Матеріал корпусу: Алюміній
Ємність акумулятора: 72 Вт| год
Характеристики батареї: 72 Вт·год
Колір: Сірий
Габарити (Ш х Г х В): 355,2x248,5x15,9 мм
Вага: 1,68 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Iris Xe |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротовий зв'язок | Да |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Габарити (Ш х Г х В) | 355,2x248,5x15,9 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Без дискода |
| Додаткові можливості | Да |
| Ємність акумулятора | 72 Вт*ч |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм накопичувача | 1000 ГБ |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип товару | Ноутбук |
| Тип екрана | IPS |
| Характеристики батареї | 72 Вт*ч |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

