
Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ екрана: 6.74
Роздільна здатність дисплея: 2340x1080
Тип матриці: Super AMOLED+
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass Victus+
Кількість SIM-карток: 2
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 15
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 12 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: високий динамічний діапазон (HDR), панорама, 10-bit HDR, Gyro-EIS
Название процесора: Samsung Exynos 1480
Кількість ядер: 8
Частота: 2.74 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 МП + 12 МП + 5 МП
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160
Ємність акумулятора: 5000 mAh
Швидке заряджання: 45 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: скло/пластик
Роз'єми: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
Навігація: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 198 г
Ширина: 77.3 мм
Висота: 162 мм
Глибина: 7.2 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення
Цвет: Light Green
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.3
Тип корпусу: Моноблок
Матеріал корпусу: скло/пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 162 мм |
| Ширина | 77.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Samsung Exynos 1480 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 45 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.2 мм |
| Датчики | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.74 |
| Додатково | високий динамічний діапазон (HDR), панорама, 10-bit HDR, Gyro-EIS |
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 12 Мп + 5 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал корпусу | скло/пластик |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | Samsung Exynos 1480 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 15 |
| Роздільна здатність дисплея | 2340x1080 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Light Green |
| Частота | 2.74 ГГц |
- Ціна: 15 602 ₴






