
Захищений смартфон Ulefone Armor X16 Pro 8/256GB Sand Dune (Global) NFC
13 711 ₴
12 340 ₴
- В наявності
- Код: STD15522
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серія: Armor
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.56
Роздільна здатність дисплея: 1612 х 720
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Скло (Gorilla Glass 5)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Комбінований слот: Так
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 Мп
Особливості фронтальної камери: Автофокус, Одинарна, Стабілізація
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Різновид фронтального спалаху: Програмна
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: штучний інтелект
Назва процесора: MediaTek Dimensity 6300
Тип ядра: Cortex-A76 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G57 MC2
Кількість ядер: 2+6
Серія MediaTek: Dimensity Series
Частота: 2.4 + 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 64 + 25 + 2 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах
Кількість основних камер: 3
Записування відео основної камери: 2K UHD / 2048x1152
Метод стабілізації: штучний інтелект
Ємність акумулятора: 10360 мА·год
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь + скло + пластик + гума
Роз'єми: 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Вага: 394 г
Ширина: 83.4 мм
Висота: 173.78 мм
Глибина: 17.95 мм
Робота без гарнітури: Так
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Геомагінтний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi, інфрачервоний порт
Обладнання: FM-радіо, Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Ліхтарик
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу:
Цвет: Sand Dune
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 394 г |
| Висота | 173.78 мм |
| Ширина | 83.4 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi, інфрачервоний порт |
| Тип фронтального спалаху | Програмна |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 17.95 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гемагнітний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.56 |
| Ємність акумулятора | 10360 мА·год |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 + 25 + 2 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Да |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь + скло + пластик + гума |
| Матеріал екрана | Скло (Gorilla Glass 5) |
| Метод стабілізації | Спокусливий інтелект |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 6300 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | FM-радіо, швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Ліхтарик |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах |
| Особливості фронтальної камери | Автофокус, одинарна, Стабілізація |
| Робота без гарнітури | Да |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 1612 х 720 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Серія | Armor |
| Серия MediaTek | Dimensity Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A76 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Колір | Sand Dune |
| Частота | 2.4 + 2.0 ГГц |
- Ціна: 12 340 ₴









