
Планшет Samsung Galaxy Tab S11 5G 12/128GB Silver (SM-X736BZSR) (no charger)
40 571 ₴
- Немає в наявності
- Код: DTD24863
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Galaxy Tab S11
Тип екрана: Ємнісний
Діагональ екрана: 11
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Бездротові можливості: 4G (LTE), 5G, Bluetooth, Wi-Fi
Кількість SIM-карток: 2
Операційна система: Android
Країна-виробник товару: Китай
Частота процесора: Понад 1.2 ГГц
Роздільна здатність екрана: 2560x1600
Тип матриці: Dynamic AMOLED 2X
Кількість ядер процесора: 1+3+4
Роз'єми: USB Type-C
Процесор: MediaTek Dimensity 9400+ (1 x 3.73 ГГц + 3 x 3.3 ГГц + 4 x 2.4 ГГц)
Версія ОС Android: Android 16
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Підтримка карт пам'яті: microSD
Максимальний обсяг карт пам'яті: 2 ТБ
Розміри СИМ-карти: Нано-СИМ
Фронтальна камера: 12 МП
Основна камера: 13 Мп
Цвет: Silver
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Модельний рік: 2025
Батарея: 8400 мА*рік
Ширина: 253.8 мм
Висота: 165.3 мм
Глибина: 5.5 мм
Вага: 471 г
Країна реєстрації бренда: Республіка Корея (Південна Корея)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 471 г |
| Ширина | 253.8 мм |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 8400 мА·год |
| Бездротові можливості | 4G (LTE), 5G, Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія ОС Android | Android 16 |
| Тип екрана | Ємнісний |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота | 165.3 мм мм |
| Глибина | 5.5 мм |
| Діагональ екрана | 11 |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість ядер процесора | 1+3+4 |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | 2 ТБ |
| Модельний рік | 2025 |
| Навігація система | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп Мп |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9400+ (1 x 3.73 ГГц + 3 x 3.3 ГГц + 4 x 2.4 ГГц) |
| Розміри СИМ-карти | Нано-СИМ |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Серія | Galaxy Tab S11 |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Тип товару | Планшет |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Колір | Silver |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процесора | понад 1.2 ГГц |
- Ціна: 40 571 ₴







