![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/7370567618_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC]
16 639 ₴
14 975 ₴
- В наявності
- Код: XTD03632
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Redmi Note 15 Pro
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.83
Роздільна здатність дисплея: 2772x1280
Тип матриці: AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 20 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: 20 МП, f/2.2, @1080p/60 кадрів/с
Назва процесора: MediaTek Dimensity 7400 Ultra
Тип ядра: Cortex-A78 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Видеоядро: Qualcomm Adreno 710
Кількість ядер: 4+4
Серія MediaTek: Dimensity Series
Частота: 4 x 2.5 + 4 x 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 200 + 8 + 2 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Ультраширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 3
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Додатково: 200 МП, f/1.65, фазовий автофокус, оптична стабілізація зображення, світлодіодний спалах, відео @2160p/30 кадрів/с (камера 1)
8 МП, f/2.2, ширококутний об'єктив (камера 2)
2 МП, f/2.4, макрооб'єкт
Метод стабілізації: Оптична
Ємність акумулятора: 6580 мА·год
Потужність дротового заряджання: 45 Вт
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 210 г
Ширина: 78.09 мм
Висота: 163.61 мм
Глибина: 7.78 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth версії 5.4
NFC
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210 г |
| Висота | 163.61 мм |
| Ширина | 78.09 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 710 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 7.78 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер |
| Діагональ екрана | 6.83 |
| Додатково | 200 МП, f/1.65, фазовий автофокус, оптична стабілізація зображення, світлодіодний спалах, відео @2160p/30 кадрів/с (камера 1)<br>8 МП, f/2.2, ширококутний об'єктив (камера 2)<br>2 МП, f/2.4, макрооб'єкт |
| Ємність акумулятора | 6580 мА·год |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 200 + 8 + 2 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 4+4 |
| Метод стабілізації | Оптична |
| Потужність дротового заряджання | 45 Вт |
| Навігація | A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 7400 Ultra |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Ультраширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2772x1280 |
| Серія | Redmi Note 15 Pro |
| Серия MediaTek | Dimensity Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 6 (802.11ax)<br>Bluetooth версии 5.4<br>NFC |
| Колір | Black |
| Частота | 4 x 2.5 + 4 x 2.0 ГГц |
- Ціна: 14 975 ₴

![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/7370567619_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/7370567621_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/7370567623_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/7370567625_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/7370567626_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro 5G 8/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/7370567627_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)