Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA), 4G (LTE), 5G, GSM
Діагональ екрана: 6.77
Роздільна здатність дисплея: 1610 x 720
Тип матриці: LCD
Додатково: 16.7 мільйонів кольорів, 85% NTSC
Яскравість: 850 болт (HBM), 700 болтів (типова)
Комфорт для очей/Динамічне затемнення
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 0 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 5 Мп
Особливості фронтальної камери: Автофокус, Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Різновид фронтального спалаху: Програмна
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: Діафрагма F/2.2
Роздільна здатність зображення: 2592 x 1944
Відеозаписування: 1080P 30 кадрів/с
Режим фокусування: портрет (включно з режимом краси та боке), фото, відео тощо.
Розпізнавання обличчя
Назва процесора: Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3
Тип ядра: Cortex-A78 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Видеоядро: Qualcomm Adreno 619
Кількість ядер: 8
Серия Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 6 Series
Частота: 2 x 2.3 + 6 x 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 2 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах
Кількість основних камер: 2
Записування відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: Діафрагма f/1.8 + f/2.4
Режим зуму: 8-кратний цифровий зум
Роздільна здатність зображення: 8160 x 6120
Режим знімання: портрет (включно з режимом краси та боке), таймлапс, повільний, відео панорама, PRO, фото тощо.
Ємність акумулятора: 6500 мА·год
Потужність дротового заряджання: 35 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 206 г
Ширина: 76.8 мм
Висота: 166.89 мм
Глибина: 8.24 мм
Характеристики бездротових технологій: Мережевий стандарт
GSM/WCDMA/4G (LTE FDD)/4G(LTE TDD)/5G(NR)
WLAN
802.11 a/b/g/n/ac, 2.4/5 ГГц WLAN, підтримує точку доступу WLAN і пряме під'єднання до WLAN.
Bluetooth
Підтримує BLE, SBC, AAC, LDAC, aptX, aptX HD
Безпека: Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.1, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Підтримка OTG, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Цвет: Gold
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Висота | 166.89 мм |
| Ширина | 76.8 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1, NFC, Wi-Fi |
| Тип фронтального спалаху | Програмна |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 619 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.24 мм |
| Датчики | Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.77 |
| Додатково | Діафрагма f/1.8 + f/2.4<br>Режим зуму: 8-кратний цифровий зум<br>Роздільна здатність зображення: 8160 x 6120<br> Режим знімання: портрет (включно з режимом краси та боке), таймлапс, повільна, відео панорама, PRO, фото тощо. |
| Ємність акумулятора | 6500 мА*ч |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 2 МП |
| Кількість основних камер | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 35 Вт |
| Навігація | A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 3 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Підтримка OTG, Стереодинаміки |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах |
| Особливості фронтальної камери | Автофокус, одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 1610 x 720 |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 6 Series |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA), 4G (LTE), 5G, GSM |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип матриці | LCD |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Колір | Gold |
| Частота | 2 x 2.3 + 6 x 2.0 ГГц |
- Ціна: 12 015 ₴


