
Захищений смартфон Blackview XPLORE 1 Walkie Talkie 16/512GB Black (Global) NFC
19 963 ₴
17 966 ₴
- В наявності
- Код: STD15801
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ екрану: 6.78
Роздільна здатність дисплея: 2460х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla 5
Кількість SIM-карток: 2
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: до 2 ТБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 15
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 50 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Є
Стабілізація фронтальної камери: Є
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: світлодіодний спалах, панорама, HDR, інфрачервоне світло, що заповнює, автофокус
Назва процесора: MediaTek Dimensity 7050
Відеоядро: Mali-G68
Кількість ядер: 8
Частота: 2.4 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 64 МП + 20 МП
Стабілізація основної камери: Є
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160
Додатково: Рація — UHF + VHF діапазони
Ємність акумулятора: 20000 mAh
Швидке заряджання: 55 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Навігація: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 680 г
Ширина: 83 мм
Висота: 184 мм
Глибина: 29.5 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: Моноблок
Матеріал корпусу: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 184 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 50 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Автофокус фронтальної камери | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 55 Вт |
| Відеоядро | Mali-G68 |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 29.5 мм |
| Датчики | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.78" |
| Додатково | Рація — UHF + VHF діапазони |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 64 МП + 20 МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | до 2 ТБ |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla 5 |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 7050 |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Операційна система | Android 15 |
| Роздільна здатність дисплея | 2460х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація основної камери | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Да |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2.4 ГГц |
- Ціна: 17 966 ₴



