
Захищений смартфон Ulefone RugKing 4 Pro 8/256GB Orange (Global) NFC
10 998 ₴
9 898 ₴
- В наявності
- Код: STD15809
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Rugking
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.56
Роздільна здатність дисплея: 1612 х 720
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал екрана: Скло (Gorilla Glass 3)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Комбінований слот: Так
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 Мп
Особливості фронтальної камери: Автофокус, Портретна камера, Стабілізація, Фронтальний спалах
Розміщення фронтальної камери: Крапелька
Різновид фронтального спалаху: Програмна
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: Цифрова
Название процесора: Unisoc T7250
Тип ядра: Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G57 MP1
Кількість ядер: 2+6
Частота: 1.8 + 1.6 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 48 + 2 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Стабілізація
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: Цифрова
Ємність акумулятора: 10200 мА·год
Потужність дротового заряджання: 18 Вт
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь + скло + пластик + гума
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 405 г
Ширина: 84 мм
Висота: 178.6 мм
Глибина: 19.2 мм
Робота без гарнітури: Так
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi (2.4GHz, 5GHz), 802.11 ac/a/b/g/n
Bluetooth 5.2
NFC
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Геомагінтний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi
Обладнання: FM-радіо, Заряджання сторонніх пристроїв, Підтримка OTG, Режим "Powerbank", Слот для карти пам'яті, Ліхтарик
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу:
Цвет: Black-Orange
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 405 г |
| Висота | 178.6 мм |
| Ширина | 84 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi |
| Тип фронтального спалаху | Програмна |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 19.2 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гемагнітний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.56 |
| Ємність акумулятора | 10200 мА*ч |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 48 + 2 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Да |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь + скло + пластик + гума |
| Матеріал екрана | Стекло (Gorilla Glass 3) |
| Метод стабілізації | Цифрова |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 18 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Unisoc T7250 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | FM-радіо, Заряджання сторонніх пристроїв, Підтримка OTG, Режим "Powerbank", Слот для карти пам'яті, Ліхтарик |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Стабілізація |
| Особливості фронтальної камери | Автофокус, Портретна камера, Стабілізація, Фронтальний спалах |
| Робота без гарнітури | Да |
| Розміщення фронтальної камери | Капелька |
| Роздільна здатність дисплея | 1612 х 720 |
| Серія | Rugking |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi (2.4GHz, 5GHz), 802.11 ac/a/b/g/n<br>Bluetooth 5.2<br>NFC |
| Колір | Black-Orange |
| Частота | 1.8 + 1.6 ГГц |
- Ціна: 9 898 ₴









