Серія: 15
Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G, GSM
Діагональ екрана: 6.83
Роздільна здатність дисплея: 2800x1272
Тип матриці: LTPS
Частота оновлення екрана: 165 Гц
Матеріал екрана: Скло (Corning Gorilla Glass 7i)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери: Автофокус, одинарна, Підтримка 4К-знімання, Портретна камера, Ширококутний об'єктив
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Різновид фронтального спалаху: Програмна
Записування відео фронтальної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Название процесора: Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5
Тип ядра: Oryon
Видеоядро: Qualcomm Adreno 840
Кількість ядер: 2+6
Серия Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 8 Series
Частота: 2 x 3.8 + 6 x 3.32 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Оптичний зум, Підтримка 4К-знімання, Стабілізація, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Метод стабілізації: Оптична, Цифрова
Ємність акумулятора: 7400 мА·год
Потужність дротового заряджання: 80 Вт
Матеріал корпусу: Алюміній + скло
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас
Вага: 214 г
Ширина: 77.04 мм
Висота: 163.41 мм
Глибина: 8.3 мм
Безпека: Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик Холла, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик колірної температури
Бездротові технології: Bluetooth 6.0, NFC, Wi-Fi, Бездротова зарядка
Обладнання: Швидке заряджання, Інтегрований AI, підтримка e-SIM, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Матеріал корпусу | Алюміній + скло |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | LTPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 214 г |
| Висота | 163.41 мм |
| Ширина | 77.04 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 6.0, NFC, Wi-Fi, Бездротова зарядка |
| Тип фронтального спалаху | Програмна |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 840 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.3 мм |
| Датчики | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик Холла, Датчик освітлення, Датчик наближення, Датчик колірної температури |
| Діагональ екрана | 6.83 |
| Ємність акумулятора | 7400 мА*ч |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 7i) |
| Метод стабілізації | Оптична, Цифрова |
| Потужність дротового заряджання | 80 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Інтегрований AI, підтримка e-SIM, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Оптичний зум, Підтримка 4К-знімання, Стабілізація, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Автофокус, одинарна, Підтримка 4К-знімання, Портретна камера, Ширококутний об'єктив |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2800x1272 |
| Серія | 15 |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 8 Series |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G, GSM |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Oryon |
| Колір | Black |
| Частота | 2 x 3.8 + 6 x 3.32 ГГц |
- Ціна: 27 928 ₴







