
Захищений смартфон Doogee Fire 5 Pro 4/128 GB Blaze Orange (Global) NFC
7 670 ₴
6 903 ₴
- В наявності
- Код: STD15940
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Fire
Стандарт зв'язку: 2G (GSM), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.6
Роздільна здатність дисплея: 1612 х 720
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна, Ширококутний об'єктив
Розміщення фронтальної камери: Крапелька
Название процесора: MediaTek Helio G81
Тип ядра: Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G52 MC2
Кількість ядер: 2+6
Серія MediaTek: Helio G Series
Частота: 2.0 + 1.8 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 13 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 1
Записування відео основної камери: WQHD / 2560x1440
Ємність акумулятора: 13000 мА·год
Потужність дротового заряджання: 18 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 389 г
Ширина: 82.5 мм
Висота: 176.5 мм
Глибина: 18.7 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band
Bluetooth 5.0, A2DP, LE
NFC
Безпека: Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black-Orange
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 389 г |
| Висота | 176.5 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Глибина | 18.7 мм |
| Датчики | Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.6 |
| Ємність акумулятора | 13000 мА*ч |
| Записування відео основної камери | WQHD / 2560x1440 |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 Мп |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 18 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Helio G81 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Ширококутний об'єктив |
| Розміщення фронтальної камери | Капелька |
| Роздільна здатність дисплея | 1612 х 720 |
| Серія | Fire |
| Серия MediaTek | Helio G Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GSM), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band<br>Bluetooth 5.0, A2DP, LE<br>NFC |
| Колір | Black-Orange |
| Частота | 2.0 + 1.8 ГГц |
- Ціна: 6 903 ₴


