
Захищений смартфон MyPhone Hammer Construction 6/128GB Black (Global)
11 687 ₴
10 519 ₴
- В наявності
- Код: STD15757
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 2G, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6
Роздільна здатність дисплея: 2160 x 1080
Тип матриці: IPS
Матеріал екрана: Скло (Gorilla Glass)
Кількість SIM-карток: 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 1 ТБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 Мп
Розміщення фронтальної камери: Челка
Название процесора: MediaTek Helio G85
Відеоядро: ARM Mali-G52 MC2
Кількість ядер: 8
Частота: 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 16 Мп
Особливості основної камери: Спалах
Кількість основних камер: 1
Записування відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Ємність акумулятора: 6000 мА·год
Роз'єми: 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C
Навігація: A-GPS, GPS, ГЛОНАСС
Вага: 321 г
Ширина: 168.6 мм
Висота: 82.8 мм
Глибина: 15.2 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-fi IEEE802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.0
Безпека: Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.0, WiFi
Обладнання: Швидке заряджання, підтримка e-SIM, Режим "Powerbank
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу:
Цвет: Black
Країна реєстрації бренда: Польща
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyPhone |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 321 г |
| Висота | 82.8 мм |
| Ширина | 168.6 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Глибина | 15.2 мм |
| Датчики | Акселерометр, барометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6 |
| Ємність акумулятора | 6000 мА·год |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 16 МП |
| Кількість основних камер | 1 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал екрана | Стекло (Gorilla Glass) |
| Навігація | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Helio G85 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, підтримка e-SIM, Режим "Powerbank" |
| Особливості основної камери | Спалах |
| Розміщення фронтальної камери | Челка |
| Роздільна здатність дисплея | 2160 x 1080 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G, 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-fi IEEE802.11 a/b/g/n/ac<br>Bluetooth 5.0 |
| Колір | Black |
| Частота | 2.0 ГГц |
- Ціна: 10 519 ₴







