
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 5G 8/256GB Midnight Black (Global) (with charger)
13 921 ₴
12 529 ₴
- В наявності
- Код: XTD03626
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Redmi Note 15 5G
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.77
Роздільна здатність дисплея: 2392x1080
Тип матриці: AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 1 ТБ
Комбінований слот: Так
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 20 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна, Ширококутний об'єктив
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Название процесора: Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3
Тип ядра: Cortex-A78 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Видеоядро: Qualcomm Adreno 710
Кількість ядер: 4+4
Серия Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 6 Series
Частота: 2.4 + 1.8 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 108 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Ємність акумулятора: 5520 мА·год
Потужність дротового заряджання: 45 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 178 г
Ширина: 75.4 мм
Висота: 164 мм
Глибина: 7.4 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth 5.3
Безпека: Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 178 г |
| Висота | 164 мм |
| Ширина | 75.4 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 710 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 7.4 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.77 |
| Ємність акумулятора | 5520 мА·год |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4+4 |
| Комбінований слот | Да |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 45 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Ширококутний об'єктив |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2392x1080 |
| Серія | Redmi Note 15 5G |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 6 Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac<br>Bluetooth 5.3 |
| Колір | Black |
| Частота | 2.4 + 1.8 ГГц |
- Ціна: 12 529 ₴



