Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ екрана: 6.74
Роздільна здатність дисплея: 2772x1240
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: до 360 Гц сенсорна частота дискретизації, HDR10+, пікова яскравість: 1450 ніт/1250 ніт (HDR)/1100 ніт (типове значення HBM)
Кількість SIM-карток: 2
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 16 ГБ
Вбудована пам'ять: 512 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: немає
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 13
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: Hasselblad Color Calibration, 50-мегапіксельна ширококутна камера (еквівалентна фокусна відстань 24 мм, шестизеркальний об'єктив, підтримує автофокусування з автофокусом, підтримує оптичну стабілізацію зображення), надширококутна камера (еквівалентна фокусна відстань 15 мм, об'єктив із шістьма дзеркалами, підтримує автофокусування з автофокусом, підтримує макрознімання з відстані 3 см), телеоб'єктив (еквівалентна фокусна відстань 65 мм, об'єктив з п'ятьма дзеркалами, підтримує автофокусування з автофокусом, підтримує фотографії OIS із захистом від струсу), 32-мегапіксельна камера (еквівалентна фокусна відстань 21 мм, п'ятидзеркальний об'єктив, підтримка автофокусування, підтримка автофокуса)
Назва процесора: Mediatek Dimensity 9200
Кількість ядер: 8
Частота: 3.05 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 МП + 50 МП + 50 МП + 50 МП
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160
Ємність акумулятора: 4800 mAh
Швидке заряджання: 80 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: скло/алюміній
Роз'єми: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Навігація: GPS, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 207 г
Ширина: 74.1 мм
Висота: 162.9 мм
Глибина: 8.96 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення
Цвет: Black
NFC: є
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.3
Тип корпусу: Моноблок
Матеріал корпусу: скло/алюміній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 207 г |
| Висота | 162.9 мм |
| Ширина | 74.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9200+ |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 80 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 512 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 8.96 мм |
| Датчики | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.74" |
| Ємність акумулятора | 4800 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 50 Мп + 50 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Матеріал корпусу | скло/алюміній |
| Матеріал екрана | до 360 Гц сенсорна частота дискретизації, HDR10+, пікова яскравість: 1450 ніт/1250 ніт (HDR)/1100 нітів (типове значення HBM) |
| Навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | Mediatek Dimensity 9200 |
| Оперативна пам'ять | 16 Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Роздільна здатність дисплея | 2772x1240 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Колір | Black |
| Частота | 3.05 ГГц |
- Ціна: 27 302 ₴


