
Смартфон Motorola Moto G17 Power 8/256GB Evening Blue (PBBM0003) (UA UCRF)
9 818 ₴
- Немає в наявності
- Код: STD16044
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: G
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.72
Роздільна здатність дисплея: 2400 x 1080
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 60 Гц
Додатково: Щільність пікселів: 391 піксель на дюйм
Яскравість: 800 нітів (стандарт), 1050 нітів (HBM)
Співвідношення сторін кадру: 20:9
Матеріал екрана: Скло (Corning Gorilla Glass 3)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 1 ТБ
Комбінований слот: Немає
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: Діафрагма: f/2.2
Розмір пікселя: 0.7 мкм
Розмір пікселя: 1.4 мкм
Розмір сенсора: 1/3.1 дюйма
Фокусна відстань: 22 мм
Название процесора: MediaTek Helio G81 Extreme
Тип ядра: Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G52 MC2
Кількість ядер: 2+6
Серія MediaTek: Helio G Series
Частота: 2.0 + 1.7 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 5 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Записування відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: Основна камера 50 МП
Сенсор: Sony LYTIA 6001
Діафрагма: f/1.88
Розмір пікселя: 0.8 мкм
Розмір пікселя: 1.6 мкм
Розмір сенсора: 1/2 дюйма
Фокусна відстань: 26 мм
Надширококутна камера 5 МП:
Діафрагма: f/2.2
Розмір пікселя: 1.12 мкм
Фокусна відстань: 19 мм
2 в 1 — датчик навколишнього освітлення + датчик зменшення мерехтіння
Ємність акумулятора: 6000 мА·год
Потужність дротового заряджання: 30 Вт
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C
Навігація: A-GPS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Ширина: 75.98 мм
Висота: 165.67 мм
Глибина: 8.8 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 ГГц + 5 ГГц
Bluetooth 5.4
NFC
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Цвет: Evening Blue
Модельний рік: 2026
Країна реєстрації бренда: США
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165.67 мм |
| Ширина | 75.98 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.8 мм |
| Діагональ екрана | 6.72 |
| Ємність акумулятора | 6000 мА·год |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 5 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Немає |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 3) |
| Модельний рік | 2026 |
| Потужність дротового заряджання | 30 Вт |
| Навігація | A-GPS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2400 x 1080 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Серія | G |
| Серия MediaTek | Helio G Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 ГГц + 5 ГГц<br>Bluetooth 5.4<br>NFC |
| Колір | Evening Blue |
| Частота | 2.0 + 1.7 ГГц |
- Ціна: 9 818 ₴






