Серія: Galaxy A17
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 2340 x 1080
Тип матриці: Super AMOLED
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Матеріал екрана: Скло (Gorilla Glass)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 13 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Крапелька
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Назва процесора: Samsung Exynos 1330
Тип ядра: Cortex-A78 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G68 MP2
Кількість ядер: 2+6
Частота: 2 x 2.4 + 6 x 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 5 + 2 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 3
Записування відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: Оптична
Ємність акумулятора: 5000 мА·год
Потужність дротового заряджання: 25 Вт
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: A-GPS, BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Вага: 192 г
Ширина: 77.9 мм
Висота: 164.5 мм
Глибина: 7.6 мм
Безпека: Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black
Країна реєстрації бренда: Республіка Корея (Південна Корея)
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Безпека | Сканер відбитків пальців збоку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 192 г |
| Висота | 164.5 мм |
| Ширина | 77.9 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G68 MP2 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Глибина | 7.6 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.7 |
| Ємність акумулятора | 5000 мА*ч |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 5 + 2 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал екрана | Стекло (Gorilla Glass) |
| Метод стабілізації | Оптична |
| Потужність дротового заряджання | 25 Вт |
| Навігація | A-GPS, BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Samsung Exynos 1330 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Слот для карти пам'яті |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Макрооб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Капелька |
| Роздільна здатність дисплея | 2340 x 1080 |
| Серія | Galaxy A17 |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Колір | Black |
| Частота | 2 x 2.4 + 6 x 2.0 ГГц |
- Ціна: 8 279 ₴







