Серия: G86 Power
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрану: 6.67
Роздільна здатність дисплея: 2712x1220
Тип матриці: P-OLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Додатково: HDR10+
100-відсоткове колірне охоплення DCI-P3
10-бітний; понад мільярд колірних відтінків
Максимальна яскравість у режимі HDR: 4500 ніт
Покращене зображення кольорів на дисплеї
Матеріал екрана: Скло (Corning Gorilla Glass 7i)
Кількість SIM-карток: 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна, Підтримка 4К-знімання
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Додатково: 32 Мп
Діафрагма f/2.2
Розмір пікселя 0.7 мкм | Технологія Quad Pixel для отримання 1.4 мкм
Назва процесора: MediaTek Dimensity 7300
Тип ядра: Cortex-A78 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G615 MP2
Кількість ядер: 4+4
Серія MediaTek: Dimensity Series
Частота: 2.5 + 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Стабілізація, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Додатково: 50 Мп
Датчик Sony — LYTIA 600
Діафрагма f/1.88
Розмір пікселя 0.8 мкм | Технологія Quad Pixel для отримання 1.6 мкм
Quad PDAF
Оптична стабілізація зображення (OIS)
8-мегапіксельна ширококутна (поле зору 118°)
Macro Vision
Діафрагма f/2.2 м
/>Датчик мерехтіння
Метод стабілізації: Оптична
Ємність акумулятора: 6720 мА·год
Потужність дротового заряджання: 30 Вт
Матеріал корпусу: Пластик
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, Цифровий компас
Вага: 198 г
Ширина: 74.74 мм
Висота: 161.21 мм
Глибина: 8.65 мм
Безпека: Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, підтримка e-SIM, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Spellbound
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: США
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | P-OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Висота | 161.21 мм |
| Ширина | 74.74 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.65 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.67 |
| Ємність акумулятора | 6720 мА·год |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4+4 |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 7i) |
| Метод стабілізації | Оптична |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 30 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, Цифровий компас |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 7300 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, підтримка e-SIM, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Стабілізація, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Підтримка 4К-знімання |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2712x1220 |
| Серія | G86 Power |
| Серия MediaTek | Dimensity Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Колір | Spellbound |
| Частота | 2.5 + 2.0 ГГц |
- Ціна: 12 389 ₴





