Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрану: 6.78
Роздільна здатність дисплея: 2772x1272
Тип матриці: Extreme AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Додатково: 10-бітна графіка/100% DCI-P3/Магічна яскравість 5000 нітів/Свідношення сторін 19.6:9/Свідношення екрана до корпусу 91.56%/SGS Low Blue Light/SGS Low Motion Blur/Water Touch
Матеріал екрана: Скло (Corning Gorilla Glass 7i)
Кількість SIM-карток: 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Комбінований слот: Немає
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: 2K UHD / 2048x1152
Додатково: Функції: HDR, портрет, нічний режим, ретуш обличчя, жест для селфі
Видео: 2K/FHD@30fps
Назва процесора: MediaTek Dimensity 6400 Max
Тип ядра: Cortex-A76 (64 bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G57 MC2
Кількість ядер: 2+6
Серія MediaTek: Dimensity Series
Частота: 2.5 + 2.0 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 108 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Записування відео основної камери: 2K UHD / 2048x1152
Додатково: 108 МП (f/1.7, шинокутна, розмір пікселя 0.64 мкм/1.92 мкм із технологією 9 в 1, фазовий автофокус, 3-кратне масштабування без втрат)
8 МП (f/2.2, ультраширококутна, розмір пікселя 1.22 мкм)
+ спалах, HDR, панорама, нічний режим, портрет, режим профі, Ultra-Res, цифровий зум до 10x
Видео: 2K@30fps, FHD@60/30fps
Ємність акумулятора: 5200 мА·год
Потужність дротового заряджання: 30 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Вага: 182 г
Ширина: 77.37 мм
Висота: 164.18 мм
Глибина: 7.33 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band (2.4 ГГц + 5 ГГц)
Bluetooth 5.4, A2DP, LE
NFC
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Підтримка OTG, підтримка e-SIM, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black Olive
Модельний рік: 2026
Країна реєстрації бренда: США
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 182 г |
| Висота | 164.18 мм |
| Ширина | 77.37 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 7.33 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.78 |
| Ємність акумулятора | 5200 мА*ч |
| Записування відео основної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Записування відео фронтальної камери | 2K UHD / 2048x1152 |
| Кількість SIM-карток | 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Немає |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 7i) |
| Модельний рік | 2026 |
| Потужність дротового заряджання | 30 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 6400 Max |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Підтримка OTG, підтримка e-SIM, Слот для карти пам'яті, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2772x1272 |
| Серия MediaTek | Dimensity Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип матриці | Extreme AMOLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A76 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band (2.4 ГГц + 5 ГГц)<br>Bluetooth 5.4, A2DP, LE<br>NFC |
| Колір | Black Olive |
| Частота | 2.5 + 2.0 ГГц |
- Ціна: 11 914 ₴






