Серия: X
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.79
Роздільна здатність дисплея: 2640x1200
Тип матриці: AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Додатково: 100% DCI-P3, 1.07 млрд кольорів
Матеріал екрана: Скло
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 0 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна, Ширококутний об'єктив
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Название процесора: Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4
Тип ядра: Kryo
Видеоядро: Qualcomm Adreno 810
Кількість ядер: 1+3+4
Серия Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 6 Series
Частота: 2.3 + 2.2 + 1.8 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 108 + 5 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Ємність акумулятора: 8300 мА·год
Потужність дротового заряджання: 66 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 193 г
Ширина: 76.1 мм
Висота: 161.9 мм
Глибина: 7.76 мм
Характеристики бездротових технологій:
Підтримка 2.4 ГГц і 5 ГГц
Підтримка Wi-Fi Direct і Точки доступу Wi-Fi
Bluetooth 5.2, підтримка BLE, SBC, AAC, LDAC, APTX, APTX HD, AptX Adaptive
Безпека: Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, заряджання сторонніх пристроїв, Підтримка OTG
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Gold
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 г |
| Висота | 161.9 мм |
| Ширина | 76.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.2, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 810 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 7.76 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.79 |
| Додатково | 100% DCI-P3, 1.07 млрд кольорів |
| Ємність акумулятора | 8300 мА·год |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 + 5 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 1+3+4 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Матеріал екрана | Стекло |
| Потужність дротового заряджання | 66 Вт |
| Навігація | A-GPS, BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, заряджання сторонніх пристроїв, підтримка OTG |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Ширококутний об'єктив |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2640x1200 |
| Серія | X |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 6 Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Kryo |
| Колір | Gold |
| Частота | 2.3 + 2.2 + 1.8 ГГц |
- Ціна: 17 606 ₴





