
Смартфон Honor Magic 8 Lite 8/256GB Midnight Black (Global) NFC (no charger)
17 530 ₴
15 777 ₴
- В наявності
- Код: STD16015
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ екрана: 6.79
Роздільна здатність дисплея: 2640x1200
Тип матриці: AMOLED
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Алюмосилікатне скло; 3840Hz PWM; HDR; 100% DCI-P3
Кількість SIM-карток: 1
Формат SIM-карти: Nano-SIM, eSIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 16
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: 10-кратний цифровий зум, панорама, HDR, gyro-EIS
Название процесора: Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4
Кількість ядер: 8
Частота: 2.3 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 108 МП + 5 МП
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160
Ємність акумулятора: 7500 mAh
Швидке заряджання: 66 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: пластик
Роз'єми: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Навігація: GPS, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 189 г
Ширина: 76.1 мм
Висота: 161.9 мм
Глибина: 7.76 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення
Колір: чорний
NFC: є
Wi-Fi: IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth: 5.2
Тип корпусу: Моноблок
Матеріал корпусу: пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 189 г |
| Висота | 161.9 мм |
| Ширина | 76.1 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 66 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.76 мм |
| Датчики | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.79" |
| Додатково | 10-кратний цифровий зум, панорама, HDR, gyro-EIS |
| Ємність акумулятора | 7500 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 1 |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 108 Мп + 5 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал екрана | Алюмосилікатне скло; 3840Hz PWM; HDR; 100% DCI-P3 |
| Навігація | GPS, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 4 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 16 |
| Роздільна здатність дисплея | 2640x1200 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Частота | 2.3 ГГц |
- Ціна: 15 777 ₴

