![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/7370581206_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC]
19 607 ₴
17 647 ₴
- В наявності
- Код: XTD03647
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серія: Redmi Note 15 Pro Plus
Стандарт связи: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрана: 6.83
Роздільна здатність дисплея: 2772x1280
Тип матриці: AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 0 ГБ
Комбінований слот: Так
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна, Ширококутний об'єктив
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Назва процесора: Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4
Тип ядра: Cortex-A720 (64bit) + Cortex-A520 (64bit)
Видеоядро: Qualcomm Adreno 810
Кількість ядер: 1+3+4
Серия Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 7 Series
Частота: 1 x 2.7 + 3 x 2.4 + 4 x 1.8 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 200 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Ємність акумулятора: 6500 мА·год
Потужність дротового заряджання: 100 Вт
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС
Вага: 207 г
Ширина: 78.3 мм
Висота: 163.3 мм
Глибина: 8.5 мм
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/6e
Bluetooth 5.4
Безпека: Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Цвет: Black
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 207 г |
| Висота | 163.3 мм |
| Ширина | 78.3 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 810 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.5 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.83 |
| Ємність акумулятора | 6500 мА*ч |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 200 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 1+3+4 |
| Комбінований слот | Да |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 100 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Ширококутний об'єктив |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2772x1280 |
| Серія | Redmi Note 15 Pro Plus |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 7 Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A720 (64bit) + Cortex-A520 (64bit) |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/6e<br>Bluetooth 5.4 |
| Колір | Black |
| Частота | 1 x 2.7 + 3 x 2.4 + 4 x 1.8 ГГц |
- Ціна: 17 647 ₴

![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/7370581208_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/7370581209_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/7370581210_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/7370581211_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/7370581212_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/7370581213_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 8](https://images.prom.ua/7370581214_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 9](https://images.prom.ua/7370581215_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)
![Смартфон Xiaomi Redmi Note 15 Pro+ 8/256GB Black (Global) (no charger) [5G, NFC], фото 10](https://images.prom.ua/7370581216_w159_h159_smartfon-xiaomi-redmi.jpg)