
Захищений смартфон Doogee S89 8/128 GB Classic Black (Global) no NFC
10 605 ₴
9 545 ₴
- В наявності
- Код: STD15708
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Стандарт зв'язку: 4G
Діагональ екрана: 6.3
Роздільна здатність дисплея: 2340х1080
Тип матриці: IPS
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: Corning Gorilla Glass
Кількість СИМ-карток: 2 SIM + картка пам'яті
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: є
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 12
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 (f/2.0) МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Додатково: 48MP AI main camera: SONY IMX582, PDAF, 2 Rear Flashes; SONY 20MP Night vision camera: SONY IMX350, 4 infrared night vision lights; 8MP Wide Angle and Macro Camera: Samsung S5K4H7; Samsung 16MP Front camera: Samsung S5K3P9SP
Процесор: Mediatek Helio P90
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2x2.1 + 6x2.0 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 48 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, 130 градусів, надширококутна/макро) + 20 (f/1.8, Night vision camera) МП
Записування відео основної камери: 2K (30 к/с)
Ємність акумулятора: 12000 мА·год (незнімний)
Можливість бездротового заряджання: 15 Вт
Швидке заряджання: 33 Вт
Роз'єм зарядного пристрою: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C (2.0)
Роз'єм для навушників: є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 400 г
Ширина: 86 мм
Висота: 172 мм
Глибина: 19.4 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Колір: чорний і сірий
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ac
Bluetooth: 5.1
Тип корпусу: моноблок (нерозбірний)
Матеріал: пластик/пластик та метал
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 400 г |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio P90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 33 Вт |
| Можливість бездротового заряджання | 15 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 19.4 мм |
| Діагональ екрана | 6.3" |
| Додатково | 48MP AI main camera: SONY IMX582, PDAF, 2 Rear Flashes; SONY 20MP Night vision camera: SONY IMX350, 4 infrared night vision lights; 8MP Wide Angle and Macro Camera: Samsung S5K4H7; Samsung 16MP Front camera: Samsung S5K3P9SP |
| Ємність акумулятора | 12000 мА·год (незнімний) |
| Записування відео основної камери | 2K (30 к/с) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 2 SIM + карта пам'яті |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 48 (f/1.8, ширококутна) + 8 (f/2.2, 130 градусів, надширококутна/макро) + 20 (f/1.8, Night vision camera) МП |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 (f/2.0) МП |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Да |
| Матеріал | пластик/пластик і метал |
| Матеріал екрана | Corning Gorilla Glass |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 12 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2340х1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C (2.0) |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C (2.0) |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Тип корпусу | моноблок (нерозбірний) |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2x2.1 + 6x2.0 ГГц |
- Ціна: 9 545 ₴

