Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G
Діагональ екрана: 6.9
Роздільна здатність дисплея: 2640x1080
Тип матриці: AMOLED (LTPO)
Кількість точок торкання: 10
Матеріал екрана: зовнішній дисплей 3.6", AMOLED, 1066x1056, 90 Гц, DCI-P3, Gorilla Glass Victus
Кількість SIM-карток: 2 SIM
Формат SIM-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Кількість контактів у телефонній книзі: Обмежене пам'яттю самого пристрою
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Операційна система: Android 15
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 МП
Спалах фронтальної камери: Немає
Автофокус фронтальної камери: Немає
Стабілізація фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Є
Назва процесора: MediaTek Dimensity 7400X
Кількість ядер: 8
Частота: 2,6 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 50 МП + 13 МП
Запис відео основної камери: 4K / 3840x2160
Ємність акумулятора: 4500 mAh
Швидке заряджання: 30 Вт
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал корпусу: метал/пластик
Роз'єми: USB Type-C
Роз'єм для під'єднання до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
Навігація: GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 188 г
Ширина: 73.99 мм
Висота: 171.3 мм
Глибина: 7.25 мм
Бездротові технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення
Колір: блакитний
NFC: є
Wi-Fi: 802.11ax (Wi-Fi 6)
Bluetooth: 5.4
Тип корпусу: екран, що згинається
Матеріал корпусу: метал/пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 188 г |
| Висота | 171.3 мм |
| Ширина | 73.99 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| Bluetooth | 5.4 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Автофокус фронтальної камери | Немає |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | 30 Вт |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.25 мм |
| Датчики | Сканер відбитків пальців, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення |
| Діагональ екрана | 6.9 |
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Записування відео основної камери | 4K / 3840x2160 |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 Мп + 13 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Матеріал екрана | зовнішній дисплей 3.6", AMOLED, 1066x1056, 90 Гц, DCI-P3, Gorilla Glass Victus |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Назва процесора | MediaTek Dimensity 7400X |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android 15 |
| Роздільна здатність дисплея | 2640x1080 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стабілізація фронтальної камери | Немає |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS/HSPA); 2G (GPRS/EDGE); 4G (LTE); 5G |
| Тип корпусу | згинається екран |
| Тип матриці | AMOLED (LTPO) |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Частота | 2,6 ГГц |
- Ціна: 27 802 ₴


