Стандарт зв'язку: 3G (WCDMA/UMTS) 2G (EDGE) 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.5
Роздільна здатність дисплея: 2340 x 1080
Тип матриці: LTPS
Матеріал екрана: Скло
Кількість СИМ-карт: 2
Розміри СИМ-карти: Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Комбінований слот: Немає
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 16 Мп
Спалах фронтальної камери: Немає
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: f/2.0
Назва: HiSilicon Kirin 710
Тип ядра: Cortex-A73 (64bit) + Cortex-A53 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G51 MP4
Кількість ядер: 4+4
Частота: 2.2 ГГц + 1.7 ГГц
Спалах основної камери: Є
Кількість мегапікселів основної камери: 20 МП + 2 Мп
Запис відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: f/1.8 + f/2.4
Ємність акумулятора: 3750 мА·год
Можливість бездротового заряджання: Немає
Швидке заряджання: Немає
Знімна АКБ: Немає
Матеріал корпусу: Пластик + скло
Роз'єм зарядного пристрою: microUSB
Роз'єм для під'єднання до ПК: microUSB
Роз'єм для навушників: 3.5 мм
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Вага: 175
Ширина: 76.6 мм
Висота: 160.4 мм
Глибина: 7.8 мм
Бездротові технології: Wi-Fi NFC Bluetooth 4.2
Сканер відбитків пальців (Fingerprint): Є
Датчики: Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас
Цвет: Blue
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HONOR |
| Матеріал корпусу | Пластик + скло |
| Тип матриці | LTPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160.4 мм |
| Ширина | 76.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| Бездротові технології | Wi-Fi NFC Bluetooth 4.2 |
| Швидке заряджання | Немає |
| Вага | 175 |
| Відеоядро | ARM Mali-G51 MP4 |
| Можливість бездротового заряджання | Немає |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | 7.8 мм |
| Датчики | Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас |
| Діагональ екрана | 6.5 |
| Додатково | f/1.8 + f/2.4 |
| Ємність акумулятора | 3750 мА*ч |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість СИМ-карток | 2 |
| Кількість мегапікселів основної камери | 20 Мп + 2 Мп |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість ядер | 4+4 |
| Комбінований слот | Немає |
| Матеріал екрана | Стекло |
| Назва | HiSilicon Kirin 710 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 2340 x 1080 |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | microUSB |
| Роз'єм зарядного пристрою | microUSB |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стандарт зв'язку | 3G (WCDMA/UMTS) 2G (EDGE) 4G (LTE) |
| Знімна АКБ | Немає |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A73 (64bit) + Cortex-A53 (64bit) |
| Колір | Blue |
| Частота | 2.2 ГГц + 1.7 ГГц |
- Ціна: 6 304 ₴


