
Захищений смартфон Ulefone RugKing 2 Pro 4/128GB Green (Global) NFC
7 033 ₴
6 330 ₴
- В наявності
- Код: STD15805
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серия: Rugking
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE)
Діагональ екрану: 5.45
Роздільна здатність дисплея: 1440 x 720
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Матеріал екрана: Скло (Gorilla Glass 3)
Кількість SIM-карток: 2 x Nano-SIM
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Комбінований слот: Так
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 5 Мп
Особливості фронтальної камери: Автофокус, Одинарна, Портретна камера, Стабілізація, Фронтальний спалах
Різновид фронтального спалаху: Програмна
Записування відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: Цифрова
Название процесора: Unisoc T7250
Тип ядра: Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit)
Відеоядро: ARM Mali-G57 MP1
Кількість ядер: 2+6
Частота: 1.8 + 1.6 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 13 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, спалах, Стабілізація
Кількість основних камер: 1
Записування відео основної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Метод стабілізації: Цифрова
Ємність акумулятора: 4500 мА·год
Потужність дротового заряджання: 10 Вт
Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь + скло + пластик + гума
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС
Вага: 254 г
Ширина: 80 мм
Висота: 159 мм
Глибина: 15,65 мм
Робота без гарнітури: Так
Характеристики бездротових технологій: Wi-Fi (2.4GHz, 5GHz), 802.11 ac/a/b/g/n
Bluetooth 5.0
NFC
Безпека: Розблокування обличчям
Датчики: Акселерометр, Геомагінтний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi
Обладнання: FM-радіо, Підтримка OTG, Слот для карти пам'яті, Ліхтарик
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу:
Цвет: Green
Модельний рік: 2025
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 254 г |
| Висота | 159 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi |
| Тип фронтального спалаху | Програмна |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Глибина | 15,65 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гемагнітний датчик, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 5.45 |
| Ємність акумулятора | 4500 мА*ч |
| Записування відео основної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 13 Мп |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Да |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь + скло + пластик + гума |
| Матеріал екрана | Стекло (Gorilla Glass 3) |
| Метод стабілізації | Цифрова |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 10 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Unisoc T7250 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | FM-радіо, Підтримка OTG, Слот для карти пам'яті, Ліхтарик |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Стабілізація |
| Особливості фронтальної камери | Автофокус, одинарна, Портретна камера, Стабілізація, Фронтальний спалах |
| Робота без гарнітури | Да |
| Роздільна здатність дисплея | 1440 x 720 |
| Серія | Rugking |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A75 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Характеристики бездротових технологій | Wi-Fi (2.4GHz, 5GHz), 802.11 ac/a/b/g/n<br>Bluetooth 5.0<br>NFC |
| Колір | Green |
| Частота | 1.8 + 1.6 ГГц |
- Ціна: 6 330 ₴

