![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/7372419608_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC]
28 919 ₴
26 027 ₴
- В наявності
- Код: XTD03621
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серія: F8 Pro
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрану: 6.59
Роздільна здатність дисплея: 261x AMOLED
Частота оновлення екрану: 120 Гц
Додатково: Контрастність: 5 000 000:1
Пікова яскравість: 3500 нит на 25% площі дисплея
HBM-яскравість: 2000 ніт нит
Мінімальна яскравість: 1 нит
Частота сенсорного відгуку: до 480 Гц
Миттєва частота сенсорного відгук
Матеріал екрану: Скло (Corning Gorilla Glass 7i)
Кількість SIM-карт: 2 x e-SIM
Оперативна пам'ять: 12 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: 0 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери:2 Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Запис відео фронтальної камери: Full HD / 1920х1080 / стереозвук
Додатково: Назва процесора: Qualcomm Snapdragon 8 Elite Oryon
Відеоядро: Qualcomm Adreno 830
Кількість ядер: 2+6
Серія Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon Gen X Series
Частота: 4.32 + 3.53 Гц камери: 50 + 50 + 8 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, Спалах, Підтримка 4К зйомки, Підтримка 8К зйомки, Стабілізація, Телеоб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 3 7680×4320 / стереозвук
Додатково:
Основна камера 50 МП
Датчик зображення Light Fusion 800
2.0μm 4-в-1 Super Pixel
f/1.88
6P-об'єктив
OIS (оптична стабілізація)
Телеоб'єктив 50 МП
f/2.2
Еквівалентна фокусна відстань: 60 мм>
МП
f/2.2
Можливості фотозйомки основної камери
Динамічні кадри
Захоплення руху
Документ-режим
Фокусування з відстеженням руху
Портретний режим
Портретний режим
МП
Супермакро
Серійна зйомка 2.0
Адаптивний телеоб'єктив
Голосовий затвор
Supermoon
HDR
Панорама
Тривала витримка
(7680×4320) при 30 кадр/с
4K (3840×2160) при 30/60 кадр/с1080p (1920×1080) при 30/60 кадр/с720p (1280×720) при 30 кадр зйомка:
720p (1280×720) при 120/240/960 кадр/с
1080p (1920×1080) при 120/240/960 кадр/с
Можливості відеоз'єднання відео
Телесуфлер
Таймлапс
ShootSteady
Відстеження джерела звуку
Фокусування з відстеженням руху
Метод стабілізації: Оптична
Ємність акумулятора<*/62 зарядки: 100 Вт
Матеріал корпусу: Метал + скло
Рознімання: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас
Вага: 199 г
Шир <2> 157.49 мм
Глибина: 8 мм
Характеристики бездротових технологій: Протокол Wi-Fi: Wi-Fi 7 / Wi-Fi 5 / Wi-Fi 4 та 802.11a/b/g
Частоти WLAN: 2.4G режиму, 2×2 MIMO, 8×8 звук для MU-MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.4, Dual-Bluetooth Підтримка кодеків: SBC / AAC / AptX / AptX HD / AptX Adaptive / LDAC / LH Auracast
Безпека: Розблокування по обличчю, Сканер відбитків пальців на екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, FM-радіо, Швидка зарядка, Зарядка сторонніх пристроїв, Підтримка e-SIM, Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Колір: Black
Модельний рік: 2025
товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 199 г |
| Висота | 157.49 мм |
| Ширина | 75.25 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi, інфрачервоний порт |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 830 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер |
| Діагональ екрана | 6.59 |
| Додатково | Контрастність: 5 000 000:1<br>Пикова яскравість: 3500 нітів на 25% площі дисплея<br>HBM-яркість: 2000 ніт<br>Типна яскравість: 600 ніт<br>Мінімальна яскравість: 1 ніт<br>Частота сенсорного відгуку: до 480 Гц<br>Могна частота сенсорного відгуку |
| Ємність акумулятора | 6210 мА·год |
| Записування відео основної камери | 8K / 7680×4320 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | Full HD / 1920 х 1080 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 50 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал + Скло |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 7i) |
| Метод стабілізації | Оптична |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 100 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | FM-радіо, швидке заряджання, заряджання сторонніх пристроїв, підтримка e-SIM, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Підтримка 8К-знімання, Стабілізація, Телеоб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2510x1156 |
| Серія | F8 Pro |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon Gen X Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Oryon |
| Колір | Black |
| Частота | 4.32 + 3.53 ГГц |
- Ціна: 26 027 ₴

![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/7372419609_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/7372419610_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/7372419611_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/7372419612_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/7372419613_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/7372419615_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 8](https://images.prom.ua/7372419616_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 9](https://images.prom.ua/7372419617_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 10](https://images.prom.ua/7372419618_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)