Стандарти зв'язку: GSM 3G 4G (LTE) 5G
Діагональ, дюйми: 6.7
Роздільна здатність дисплея: 1080x2640
Тип матриці: Dynamic AMOLED
Кількість СІМ-карт: 1 SIM
Розміри СІМ-карти: Nano-SIM e-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Максимальний об'єм підтримуваної картки пам'яті:Ніч
пристрої
Кількість номерів на 1 контакт: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Кількість символів у назві контакту: Обмежено пам'яттю самого пристрою
Предвстановлена ОС: Android 11
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 10 Мп fp:<14 Мп fp:<14 Мп fp:<14 Мп f:<14 Мп f:<14 Мп Ні
Запис відео фронтальної камери: Є
Процесор: Qualcomm Snapdragon 888
Відеоядро: Adreno 660
Кількість ядер: 8
Частота процесора: 2.84 ГГц
мегапікселів основної камери: 12 Мп + 12 Мп
Запис відео основної камери: 4К UHD (3840x2160)
Акумулятор: 3300 mAh
Можливість бездротової зарядки: Є
пристрої: USB Type-C
Роз'єм для підключення до ПК: USB Type-C
Роз'єм для навушників: USB Type-C
GPS: Є
A-GPS: Є
Beidou: Є
ГЛОНАСС: Є
Розкладений: 72.2 x 166 x 7.3 ~ 6.9 мм. ммГлибина: Розкладений: 72.2 x 166 x 7.3 ~ 6.9 мм Складений: 72.2 x 86.4 x 17.1~15.7 мм
NFC: Є
Безпровідні технології: Wi-Fi, Bluetooth, GPS
ЄДатчики: Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Сканер обличчя Сканер відбитка пальців під екраном
Колір: Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 183 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах фронтальної камери | Ні |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Користувальницькі характеристики | |
| A-GPS | Да |
| Beidou | Да |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
| Акумулятор | 3300 mAh mAh |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth, GPS |
| Швидке заряджання | Да |
| Відеоядро | Adreno 660 |
| Можливість бездротового заряджання | Да |
| Спалах основної камери | Да |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота | Розкладений: 72.2 x 166 x 7.3 ~ 6.9 мм Складений: 72.2 x 86.4 x 17.1~15.7 мм мм |
| ГЛОНАСС | Да |
| Глибина | Розкладений: 72.2 x 166 x 7.3 ~ 6.9 мм Складений: 72.2 x 86.4 x 17.1~15.7 мм |
| Датчики | Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Датчик Холла Сканер обличчя Сканер відбитків пальців під екраном |
| Діагональ, дюйми | 6.7 |
| Записування відео основної камери | 4К UHD (3840x2160) |
| Записування відео фронтальної камери | Да |
| Кількість СИМ-карток | 1 SIM |
| Кількість контактів у телефонній книзі | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість мегапікселів основної камери | 12 Мп + 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 10 Мп f/2.4 |
| Кількість номерів на 1 контакт | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість символів у назві контакту | Обмежено пам'яттю самого пристрою |
| Кількість точок торкання | 10 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Попередньо встановлена ОС | Android 11 |
| Розміри СИМ-карти | Nano-SIM e-SIM |
| Роздільна здатність дисплея | 1080x2640 |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для під'єднання до ПК | USB Type-C |
| Роз'єм зарядного пристрою | USB Type-C |
| Сканер відбитків пальців (Fingerprint) | Да |
| Стандарти зв'язку | GSM 3G 4G (LTE) 5G |
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
| Тип товару | Смартфон |
| Частота процесора | 2.84 ГГц |
| Ширина | Розкладений: 72.2 x 166 x 7.3 ~ 6.9 мм Складений: 72.2 x 86.4 x 17.1~15.7 мм |
- Ціна: 14 535 ₴


