Серія: G
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрану: 6.72
Роздільна здатність дисплея: 2400 x 1p IPS
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Матеріал екрану: Скло (Corning Gorilla Glass 7i)
Кількість SIM-карт: 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM
Оперативна пам'ять: 8 ГБ
ГБМаксимальний обсяг підтримуваної картки пам'яті: 0 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 Мп
Особливості фронтальної камери: Одинарна
Розміщення фронтальної камери: Виріз
2560х1440Додатково: Апаратне забезпечення фронтальної камери
8 Мп
Діафрагма f/2.2
Розмір пікселя 1.12 мкм
val, постійний фокус
,
Нічний режим з автонастроюванням
Портрет HDR
Фільтри
Режим Pro (з тривалою експозицією) Фотокабінка
Штучний посмішки Жест
для селфі, удосконалення обличчя
Інші функції: Ретуш обличчя
Анімація для селфі
Фотозеркало для селфі
Таймер
Серійна відео селфи-палки Вихід RAW-фотографій
Назва процесора: Qualcomm Sna ядра: Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit)
Кількість ядер: 4+4
Серія Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon 6 Series
Частота: 2.4 + 1.8 ГГц
50 + 8 МпОсобливості основної камери: Автофокус, Спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 2
Запис відео основної камери: WQHD / 2560x1440
Додатково камера 1, 50 Мп
Датчик Sony LYTIA 600
Діафрагма f/1.8
Розмір пікселя 0.8 мкм | Технологія Quad Pixel
8-мегапіксельна ширококутна (кут охоплення 119.5°)
Діафрагма f/2.2
Розмір пікселя 1.12 мкм
Постійний фокус
,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 210.6 г |
| Висота | 166.23 мм |
| Ширина | 76.5 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.1, NFC, Wi-Fi |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 8.6 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.72 |
| Ємність акумулятора | 7000 мА*ч |
| Записування відео основної камери | WQHD / 2560x1440 |
| Записування відео фронтальної камери | WQHD / 2560х1440 |
| Кількість SIM-карток | 1 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 8 Мп |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 4+4 |
| Колір | Fluidity Cyan |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Матеріал екрана | Стекло (Corning Gorilla Glass 7i) |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність дротового заряджання | 30 Вт |
| Навігація | A-GPS, BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 6s Gen 4 |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | Швидке заряджання, підтримка e-SIM, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2400 x 1080 |
| Роз'єми | 3.5 мм (mini-Jack), USB Type-C |
| Серія | G |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon 6 Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Cortex-A78 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Характеристики бездротових технологій | 5 ГГц</div>, Bluetooth 5.1<br>NFC</div><div class= "valueName">, <div class="valueName">Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/2.4 ГГц |
| Частота | 2.4 + 1.8 ГГц |
- Ціна: 11 530 ₴





