![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 1](https://images.prom.ua/7372432997_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC]
40 792 ₴
36 713 ₴
- В наявності
- Код: XTD03556
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Серія: F8 Ultra
Стандарт зв'язку: 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G
Діагональ екрану: 6.9
Роздільна здатність дисплея: 2608x1 AMOLED
Частота оновлення екрана: 120 Гц
Додатково: Контрастність: 5.000.000:1
Пікова яскравість: 3500 нит (покриває 25% площі дисплея)
Яскравість HBM: 00 нит
Мінімальна яскравість: 1 нит
Частота опитування сенсора: до 480 Гц
Миттєва частота опитування сенсора: до
Матеріал екрану: POCO Shield Glass
Кількість SIM-карт: 2 x Nano-SIM + 1 x 2 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Максимальний об'єм картки пам'яті, що підтримується: 0 ГБ
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 32 Мп
Особливості фронтальної камери>
фронтальної камери: ВирізЗапис відео фронтальної камери: 4K / 3840x2160 / стереозвук
Додатково:
Назва процесора: Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
Тип Qualcomm Adreno 840
Кількість ядер: 2+6
Серія Qualcomm Snapdragon: Qualcomm Snapdragon Gen X Series
Частота: 2 x 4.6 + 6 x 3.62 ГГц +05 +0 50 Мп
Особливості основної камери: Автофокус, Спалах, Підтримка 4К зйомки, Підтримка 8К зйомки, Телеоб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив
Кількість основних камер: 3
Запис відео основної камери: 8 стереозвук
Додатково:
Основна камера 50 МП
Датчик зображення Light Fusion 950
2.4 мкм 4-в-1 Super Pixel
f/1.67
Розмір сенсора: 1/1. об'єктив
OIS (оптична стабілізація)
50 МП перископічна телеоб'єктивна камера
f/3.0
Еквівалентна фокусна відстань: 115 мм
OIS
4P об'єктив
f/2.4,
Фотографічні функції основної камери
Динамічні фото
Режим руху
Документ-режим
Фокусування з відстеженням руху
Портретний режим
Професійний МП
Супермакро
Серійна зйомка 2.0
Адаптивний телеоб'єктив
Голосовий затвор
Супермісячна
HDR
Панорама
Довга витримка
Запис (7680×4320) — 30 кадр/с 4K (3840×2160) — 30/60 кадр/с 1080p (1920×1080) — 30/60 кадр/с 720p (1280×720) — 30 кадр зйомка:
720p - 120 / 240 / 480 / 960 / 1920 кадр/с
1080p - 120 / 240 / 960 кадр/с
Відеофункції
Телепромптер
Таймлапс
ShootSteady
Відстеження джерела
Фокусування з відстеженням руху
Ємність акумулятора: 6500 мА*ч
Потужність провідний заряд + скло
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас
Вага: 218 г
Ширина: 77.82 мм
Висота: 163. мм
Характеристики бездротових технологій: Протокол Wi-Fi: Wi-Fi 7 / Wi-Fi 6 / Wi-Fi 5 / Wi-Fi 4 та 802.11a/b/g
Частоти WLAN: 2.4G Wi-Fi | 5G Wi-Fi MU-MIMO, Wi-Fi Direct, Miracast
Bluetooth 6.0, Dual-Bluetooth
Підтримка кодеків: SBC / AAC / AptX / AptX HD / AptX Adaptive / LDAC / LHDC 5.0 / LC3 / ASHA / Auracast / Розблокування екрані
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер
Бездротові технології: Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi, Бездротова зарядка, Інфрачервоний порт
Обладнання: FM-радіо, Швидка зарядка, Швидка зарядка Стереодинаміки
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу: Безрамковий дисплей
Колір: Black
Модельний рік: 2025
Потужність бездротової зарядки: 50 Вт
Країна реєстрації бренду
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 218 г |
| Висота | 163.33 мм |
| Ширина | 77.82 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців на екрані |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, NFC, Wi-Fi, бездротова зарядка, Інфрачервоний порт |
| Відеоядро | Qualcomm Adreno 840 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 7.9 мм |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Датчик освітлення, Датчик наближення, ІЧ-бластер |
| Діагональ екрана | 6.9 |
| Додатково | Контрастність: 5.000.000: 1<br> Пікова яскравість: 3500 нітів (покриває 25% площі дисплея)<br> Яскравість HBM: 2000 ніт<br> Типова яскравість: 600 ніт<br> Мінімальна яскравість: 1 ніт<br> Частота опитування сенсора: до 480 Гц<br> Миттєва частота опитування сенсора: до |
| Ємність акумулятора | 6500 мА*ч |
| Записування відео основної камери | 8K / 7680×4320 / стереозвук |
| Записування відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість SIM-карток | 2 x Nano-SIM + 1 x e-SIM |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 50 + 50 Мп |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 2+6 |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 0 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал + Скло |
| Матеріал екрана | POCO Shield Glass |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність бездротової зарядки | 50 Вт |
| Потужність дротового заряджання | 100 Вт |
| Навігація | BDS, GPS, Galileo, QZSS, ГЛОНАСС, Цифровий компас |
| Назва процесора | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Обладнання | FM-радіо, швидке заряджання, заряджання сторонніх пристроїв, підтримка e-SIM, Стереодинаміки |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус, спалах, Підтримка 4К-знімання, Підтримка 8К-знімання, Телеоб'єктив, Ультраширококутний об'єктив, Ширококутний об'єктив |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна, Підтримка 4К-знімання |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 2608x1200 |
| Серія | F8 Ultra |
| Серия Qualcomm Snapdragon | Qualcomm Snapdragon Gen X Series |
| Стандарт зв'язку | 2G (GPRS/EDGE), 3G (WCDMA/UMTS/HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Тип ядра | Oryon |
| Колір | Black |
| Частота | 2 x 4.6 + 6 x 3.62 ГГц |
- Ціна: 36 713 ₴

![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 2](https://images.prom.ua/7372432998_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 3](https://images.prom.ua/7372432999_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 4](https://images.prom.ua/7372433000_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 5](https://images.prom.ua/7372433001_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 6](https://images.prom.ua/7372433002_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 7](https://images.prom.ua/7372433003_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 8](https://images.prom.ua/7372433004_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 9](https://images.prom.ua/7372433005_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)
![Смартфон Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB Black (Global) (with charger) [5G, NFC], фото 10](https://images.prom.ua/7372433006_w159_h159_smartfon-xiaomi-poco.jpg)