-10%

Планшет із док-станцією Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (2 Gen) 4/64Gb WiFi (ZA6M0051CA) Silver with Speaker Station
9 305 ₴
8 374 ₴
- В наявності
- Код: DTD11093
+380 (66) 552-54-10
MTC- +380 (63) 552-54-10Лайф
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Діагональ екрану: 10.3
Роздільна здатність екрана: 1920x1200
Тип матриці: IPS
Вигляд екрану: Ємнісний
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять MediaTek Helio P22T
Кількість ядер: Восьмиядерний
Фронтальна камера: 5 Мп
Основна камера: 8 Мп
Вбудований 3G-модуль: Ні
Розміри СІМ-карти: Ні
НіПідтримка карт пам'яті: Є
Максимальний обсяг карт пам'яті: microSD
Операційна система: Android 10
Бездротові можливості: Bluetooth, Wi-Fi
Навігаційна система: GPS / A-GPS
Особливості: Акселер характеристики: Док-станція
Рознімання: 1 x USB-C 2.0, 2 x POGO pin,1 x 3,5 мм аудіо вхід/вихід, 1 x microSD
Матеріал корпусу: Металевий
Колір: Сріблястий
Висота: 244 мм мм
Глибина: 8 мм
Вага: 975 г
Батарея: 5000 мАч
Частота процесора: 2.3 ГГц
Відеоядро: PowerVR GE8320
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 975 г |
| Ширина | 153 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 5000 мАч |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Тип екрана | Ємнісний |
| Відеоядро | PowerVR GE8320 |
| Можливість здійснення дзвінків | Немає |
| Вбудована пам'ять | 64 Гб |
| Вбудований 3G-модуль | Немає |
| Висота | 244 мм мм |
| Глибина | 8 мм |
| Діагональ екрана | 10.3 |
| Додаткові характеристики | Док-станція |
| Кількість ядер | Восьмиядерний |
| Максимальний обсяг карт пам'яті | microSD |
| Матеріал корпусу | Металевий |
| Навігація система | GPS / A-GPS |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Основна камера | 8 Мп Мп |
| Особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Компас |
| Підтримка карт пам'яті | Да |
| Процесор | MediaTek Helio P22T |
| Розміри СИМ-карти | Немає |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1 x USB-C 2.0, 2 x POGO pin, 1 x 3,5 мм аудіовхід/вихід, 1 x microSD |
| Тип матриці | IPS |
| Тип товару | Планшет із док-станцією |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 374 ₴
