Тип: Розумний годинник
Обладнання: Будильник, Вібромотор, Вбудований мікрофон
Сумісні ОС: Android, iOS
Тип матриці: AMOLED
Час роботи: 14 днів
Роздільна здатність
пристрої: Zepp OSТип дисплея: Сенсорний, Кольоровий
Версія Bluetooth: 5.0
Матеріал корпусу: Алюміній
Матеріал ремінця: Силікон
Розмір корпусу, мм: 46
Водонепро ATM
Підтримка фірмових технологій: Додаток Zepp
Діагональ дисплея: 1.5
Бездротові технології: Bluetooth, Wi-Fi
Тип зв'язку: GPS
Сумісність: iOS, Android
Сообщения, SMS, SMS, пошта
Датчики: Акселерометр, Гіроскоп, Пульсометр, З барометром, З термометром, Вміст кисню в крові, Лічильник биття серця, Лічильник калорій, Шагомер
Рознімання: Ні
Форма годинника: Круглі
додатків
Сповіщення про виклики
Сповістки про SMS
Вібрація
Вбудований мікрофон
Голосовий помічник
Події календаря
Соціальні мережі
Електронна пошта
Датчик освітлення
Акселерометр
Гіроскоп
Барометр
Лічильник калорій
Шагомір
Оптичний датчик серцевого ритму
Пульсометр
Термометр
Датчик рівня насиченості киснем
Фітнес музики
Відстеження сну
Розумний будильник
Відстеження часу активності
Відстеження швидкості руху
Прорахунок пройденої відстані
Відстеження локації
Тип зарядки: Магнітна
4 мА*чРозміри, мм: 46 x 46 x 10.6 мм
Вага: 35 г
Колір ремінця: Black
Для кого: Універсальні
Рік: 2023
Колір корпусу: Black Спортивний
Габарити упаковки: 8 х 9 х 5 см
Країна реєстрації бренду: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amazfit |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Тип | Розумні годинники |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Вага | 35 г |
| Водонепроникність | Бризки 5 ATM |
| Час роботи | 14 днів |
| Габарити паковання | 8 х 9 х 5 см |
| Рік | 2023 |
| Датчики | Акселерометр, Гіроскоп, Пульсометр, з барометром, з термометром, Вміст кисню в крові, Лічильник биття серця, Лічильник калорій, Крокомір |
| Діагональ дисплея | 1.5" |
| Для кого | Універсальні |
| Ємність акумулятора | 475 мА·год |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Операційна система пристрою | Zepp OS |
| Обладнання | Будильник, Вібромотор, Вбудований мікрофон |
| Підтримка фірмових технологій | Застосунок Zepp |
| Розмір корпусу, мм | 46 |
| Розміри, мм | 46 x 46 x 10.6 мм |
| Роздільна здатність дисплея | 480x480 |
| Роз'єми | Немає |
| Сумісність | iOS, Android |
| Сумісні ОС | Android, iOS |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип дисплея | Сенсорний, Кольоровий |
| Тип заряджання | Магнітна |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип ремінця | Спортивний |
| Тип зв'язку | GPS |
| Тип товару | Смарт-годинник |
| Сповіщення | SMS, Виклики, Події календаря, кардіологічні мережі, Електронна пошта |
| Форма годинника | Круглі |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
- Ціна: 6 926 ₴






