
Захищений смартфон Doogee Blade 10 Pro Energy 6/256GB Space Red (Global) NFC
8 351 ₴
7 516 ₴
- В наявності
- Код: STD14878
- +380 (63) 552-54-10Лайф
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 256 ГБ
Стандарт зв'язку: 2G, 3G, 4G (LTE)
Діагональ екрана: 6.56
Роздільна здатність дисплея: 1612 х 720
Тип матриці: IPS
Частота оновлення екрана: 90 Гц
Матеріал екрана: Скло
Формат підтримуваних карт пам'яті: MicroSD
Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті: 2 ТБ
Комбінований слот: Немає
Операційна система: Android
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 8 Мп
Розміщення фронтальної камери: Виріз
Название процесора: Unisoc T7250
Відеоядро: ARM Mali-G57
Кількість ядер: 8
Частота: 1.8 ГГц
Кількість мегапікселів основної камери: 50 + 2 Мп
Особливості основної камери: Спалах
Кількість основних камер: 2
Ємність акумулятора: 6150 мА·год
Роз'єми: USB Type-C
Навігація: A-GPS, GPS, ГЛОНАСС
Вага: 240 г
Ширина: 80 мм
Висота: 172.7 мм
Глибина: 10.7 мм
Безпека: Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку
Датчики: Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення
Бездротові технології: NFC, Wi-Fi
Обладнання: Швидке заряджання
Форм-фактор: Моноблок
Особливості корпусу:
Цвет: Red
Країна реєстрації бренда: Китай
Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Оснащення | Швидке заряджання |
| Роз'єми | USB Type-C |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 240 г |
| Висота | 172.7 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Розблокування обличчям, Сканер відбитків пальців збоку |
| Бездротові технології | NFC, Wi-Fi |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Глибина | 10.7 мм |
| Датчики | Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення |
| Діагональ екрана | 6.56 |
| Ємність акумулятора | 6150 мА*ч |
| Кількість мегапікселів основної камери | 50 + 2 МП |
| Кількість основних камер | 2 |
| Комбінований слот | Немає |
| Максимальний обсяг підтримуваної карти пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал екрана | Стекло |
| Навігація | A-GPS, GPS, ГЛОНАСС |
| Назва процесора | Unisoc T7250 |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Особливості основної камери | Спалах |
| Розміщення фронтальної камери | Вырез |
| Роздільна здатність дисплея | 1612 х 720 |
| Стандарт зв'язку | 2G, 3G, 4G (LTE) |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип товару | Смартфон |
| Формат підтримуваних карт пам'яті | MicroSD |
| Колір | Red |
| Частота | 1.8 ГГц |
- Ціна: 7 516 ₴




